„Małe nie musi znaczyć słabe”

1. Mamy spore doświadczenie

Firma Metaltask 3D powstała w 2014 roku, kontynuując tradycje założonej w 1991 roku firmy „ABSO”. Jesteśmy małą rodzinną firmą, w której główną wagę kładziemy na jakość wykonywanych produktów. Naszym głównym celem jest tworzenie solidnych i niezawodnych konstrukcji, które przetrwają próbę czasu i w pełni zadowolą wymagającego klienta.

Realizujemy gotowe projekty,  ale także podejmujemy się zadań od pomysłu do wdrożenia. Naszą specjalizacją są zarówno pojedyncze części maszyn, jak również podzespoły, czy całe linie technologiczne. Korzystamy nie tylko ze swojego doświadczenia, ale także z potencjału zaprzyjaźnionych firm.

Ta „spółdzielnia” inżynierów pozwala nam rozwiązywać skomplikowane problemy z zakresu różnorodnych technologii, takich jak: elektronika, automatyka, projektowanie i symulacja komputerowa, łącząc je w jedną całość. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu: spawania metali, cięcia laserowego, gięcia, obróbki skrawaniem na maszynach konwencjonalnych i CNC. Częścią naszego sukcesu jest wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim stażem pracy, doświadczona w realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

2. PROFESJONALNY SPRZĘT

Niektóre z naszych wielu realizacji mogą państwo zobaczyć w osobnej galerii. Nasze zlecenia realizujemy na sprzęcie renomowanych firm, między innymi na precyzyjnych stołach spawalniczych Demmelera, półautomatach spawalniczych Lincoln Electric oraz Lorch.

Co mówią o nas klienci

Setki zadowolonych klientów